Gire

Vi kobler bedrifter som trenger bil kjørt fra A til B med dyktige sjåfører via en enkel og nyskapende plattform

Bilene transporteres på hjul fra A til B, innen avtalt tid, fullt forsikret og til faste priser.

Hils på teamet!

Petter Steensland
Business Developer

Telefonnummer: +47 932 54 649

E-post: petter@gire.no

Stian B.Berentsen
CEO

Telefonnummer: +47 930 08 047

E-post: stian@gire.no

Carl Astrup
Head of Product and Development

Telefonnummer: +47 991 61 066

E-post: carl@gire.no

Vilde Bauer Andreassen
Head of growth

Telefonnummer: +47 468 30 416

E-post: vilde@gire.no

Lasse H. Hordvik
Operations Manager

Telefonnummer: +47 457 81 192

E-post: lasse@gire.no

Jone Eggen Westrum
Quality & Opser

E-post: jone@gire.no

Mathias Hellum
Quality & Opser

E-post: mathias@gire.no

Nemanja Koponja
Quality & Opser

E-post: nemanja@gire.no

Dmitriy Saienko
Developer

E-post: dima@gire.no

Valery Yushchenko
Developer

E-post: valery@gire.no

Mike Semenchenko
Developer

E-post: mike@gire.no

Håvard Sørensen
Developer

E-post: mike@gire.no

Kirill Karakul
UI/UX Designer

E-post: kirill@gire.no